Pradedančiųjų vertėjų kursai trunka apie mėnesį. Visų pirma mes išsiaiškiname Jūsų norus ir pageidavimus. Šie kursai yra orientuoti į kiekvieno(s) vertėjo(s) asmeninius poreikius. Viskas vyksta el. paštu, Jums patogiu metu.
Mes kruopščiai ir remdamiesi ilgamete patirtimi atrinksime medžiagą, kuri yra aktuali ir naudinga, aptarsime esminius dalykus, kurių dažnai pradedantieji vertėjai nežino.
Priklausomai nuo Jūsų kompetencijų, kursų metu Jūs gausite daug teorinės medžiagos, prezentacijų bei kitos svarbios informacijos, kurią galėsite panaudoti savo būsimame darbe.
Išsiaiškinę visas teorines subtilybes, pradėsime antrąją kursų dalį, kuri bus orientuota į praktiką. Jūs savarankiškai versite tekstus, atitinkančius Jūsų kompetenciją. Mes juos tikrinsime ir kartu su Jumis analizuosime klaidas.
Kartu dirbs mūsų lojalios, kompetentingos ir ilgametę patirtį turinčios specialistės – vertėjos ir redaktorės, su kuriomis mes dirbame jau daug metų. Jos kruopščiai patikrins visus Jūsų vertimus, pateiks pastabų, komentarų ir patarimų, kurie, net neabejojame, padės Jums tik tobulėti ir bus naudingi tolesniame vertimų kelyje.
Kiekvienam sėkmingai pabaigusiam bus įteikiamas pažymėjimas, kad išklausėte mūsų rengiamus kursus ir įgijote vertimui reikalingos patirties.
Esame atviri, tad, jeigu tik norite, visada galite apsilankyti pas mus įmonėje, pamatyti, kaip atrodo mūsų darbas iš arčiau ir pabendrauti. Mielai atsakysime į kursų metu kilusius klausimus.